Laurell K. Hamilton BG
Добре дошли във форума посветен на Лоръл К. Хамилтън.
Laurell K. Hamilton BG
Добре дошли във форума посветен на Лоръл К. Хамилтън.
Laurell K. Hamilton BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laurell K. Hamilton BG

Този форум е за Лоръл К. Хамилтън. Очарователната авторка която преплита по уникален начин митовете с реалността.
 
ИндексIndexПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
30 Глава Ddnnsd10
30 Глава Ddd_dd10
30 Глава Ndndnd10
30 Глава Dodund10
30 Глава Dddd10
30 Глава Dndnn10
30 Глава 110
30 Глава 210
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
CURRENT MOON
Top posters
la_amour
30 Глава I_vote_lcap30 Глава I_voting_bar30 Глава I_vote_rcap 
buffy_93
30 Глава I_vote_lcap30 Глава I_voting_bar30 Глава I_vote_rcap 
bibsityY
30 Глава I_vote_lcap30 Глава I_voting_bar30 Глава I_vote_rcap 
krasy
30 Глава I_vote_lcap30 Глава I_voting_bar30 Глава I_vote_rcap 
devil
30 Глава I_vote_lcap30 Глава I_voting_bar30 Глава I_vote_rcap 
kami90
30 Глава I_vote_lcap30 Глава I_voting_bar30 Глава I_vote_rcap 
Райс
30 Глава I_vote_lcap30 Глава I_voting_bar30 Глава I_vote_rcap 
Nuriko
30 Глава I_vote_lcap30 Глава I_voting_bar30 Глава I_vote_rcap 
Lady Winchester
30 Глава I_vote_lcap30 Глава I_voting_bar30 Глава I_vote_rcap 
maq94
30 Глава I_vote_lcap30 Глава I_voting_bar30 Глава I_vote_rcap 
Latest topics
» Коментари
30 Глава EmptyСря 8 Яну 2014 - 22:10 by kduxuen

» Епилог (66 Глава)
30 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:38 by la_amour

» 65 Глава
30 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:29 by la_amour

» 64 Глава
30 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 6:06 by la_amour

» 63 Глава
30 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 5:44 by la_amour

» 62 Глава
30 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 5:22 by la_amour

» 61 Глава
30 Глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:43 by la_amour

» 60 глава
30 Глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:32 by la_amour

» 59 глава
30 Глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 7:56 by la_amour

Facebook

 

 30 Глава

Go down 
АвторСъобщение
Райс
Admin
Райс


Брой мнения : 311
Points : 5461
Join date : 13.12.2010

30 Глава Empty
ПисанеЗаглавие: 30 Глава   30 Глава EmptyПет 18 Ное 2011 - 9:54

Превод: Теди
Редактор: Райс


Глава 30


Застанах облегната на пети пред Грегъри и се отворих за мунина,спуснах бариерите,които държат настрана Рейна и тя се разля през мен ,като топла вода пълнеща траба,нагоре,нагоре,чздеше вълна от плам,която немовеше на лупанара.
Тръпка на страх премина през мен.Знаех,че е лош знак,но не се борих с нея.Оставих я да дойде,остадих я да ме изпълне,оставих нейният смях да избълбука през гърлото ми.
Когато тя гледаяе към Грегъри,нямаше проблем да гледа на него,като сексуален обект,но тогава Рейна видя почти всички,като сексуални обекти,не е много голяма изненада.
Докоснах лицето му,галех линията на челюстта му.очите на Грегъри се разшириха.В този момент осъзнах,че той може да не знае,какво подяволите правим или какво се е променило.Аз бих могла да повикам Рейна и да мисля рационално.Упражнявах се дълго и упорито за да съм в състояние да направя това.Можех да се дистанцирам,когато ръката ми се плъзна по голите гърди на Грегъри.Можех да спра ръката си - нашата ръка - на стройната му талия и Рейна неможеше да ме принуди да продължа по-ниско.Тя изръмжа в главата ми,давайки ми визуални образи на нея във вълчата си форма,хапеща ме.Но беше просто визуално,като сън,неможе да ме нарани или някой.
Рейна заговори в главата ми:
-Този вълк все още има зъби,Анита.
-Знаеш правилата.-казах аз
-Какво?-попита Стефън
Поклатих глава
-Говорих на Рейна.
-Това просто е зловещо.-каза Зейн
Съглна съм с него с цялото си сърце,но Рейна вече говореше в главата ми и неможех да му отговоря.
-Знам правилата ,Анита,а ти?
-Да.
-Правя каквото си искам...
-А аз се опитвам да те спра.-довърших за нея.
-Както едно време.-каза гласа в главата ми.
Това прозвуча,като връзка която сме имали,когато тя беше жива.Тя искаше да целуне Грегъри,не я спрях.Целувката беше с отворена уста,но невна нищо,което да ме изплаши прекалено много.По неин собствен начин Рейна се учеше как да се сработваме.
Никога не бях целувала Грегъри преди,никога не съм го искала.И все още не го искам.Целуването в някои отношения е по-интимно от полов акт,по специално.Отдръпнах се от устните му и Рейна беше също толкова щастлива да да целува едната страна на врата му.Кожата му беше топла и миришеше на сапун.Зарових лицето си в косата зад ухото му и открих,че е все още мокра и мирише на моя шампоан.
Опитах се да повикам лекуване от Рейна,но тя не ми позволи.
-Не,не и преди възнаграждението ми.
Всъщност се облегнах назад от Грегъри и трябваше да го кава на глас,защото Стефън попита
-Какво възнаграждение?-поклатих глава
-Рейна няма да го излекува преди да бъде...нахранена.-беше някакъв вид хранене,по нейн начин Рейна е същото,като ardeurс изключение,че тя има нужда да се храни,когато я повикам-нейната жажда не моята.
-Какво искаш?-Попитах на глаз,защото все още не се чувствах комфортно да водя мълчалив разговор в главата си.
Показа ми картина на това как го целувам надолу по гърдите, принуждавам го да легне по гръб на бюрото, и следващото нещо,което си спомням ясно беше как нанасям невни целувки до пъпа на Грегорий.Той лежеше по гръб,гледайки ме с нефокусиран поглед.Лежах през тялото му седяща на краката му,почти голите ми гърди бяха претиснати към слабините му.Не си спомням да съм стигала до там.Мамка му.
Слязох от него и Рейна дойде като топлина,бързаща по тялото ми,спусках устата си надоло до бедрото му,облизвах покрай малката вдлъбнатина,където талията му се срещаше със слабините му.Грегорий се гърчеше под докосването от устните ми и колкото и да се опитвах да го игнорирам,погледа ми беше привлечен от слабините му.
Той беше твърд,готов,но част от него избута Рейна назад,остави ме в пълен контрол,не защото беше смущаващо но тъй като никога не съм виждала Грегорий ш ерекция преди.Той все така беяе приятен за гледане но беше със странна форма почти закачен в края.Незнаех,че може да има такъв мъж и спрях вцепенена.
Рейна крещеше в главата ми,изрева над мен в прилив на спомени.Спомена беше,че съм на четири крака с мъж яздещ ме изотзад,яздеше Рейна.Немовех да видя,кой беше.Всичко което можех,беше да усещам.Те намериха тази точка от женското тяло и усещането за оргазма беше близо.Рейна отхвърли нейната-наяата-глава назад,сноп кестенява коса се отметна от лицето ни и аз видях отражението на Грегорий на огледалото в стаята.
Рейна зашепна в главата ми
-"Винаги е така с него отзад,заради фигурата му."
Освободих се от спомена и открих себе си на четири крака до Грегорий с една ръка на тялото му.Отдръпнах се от него,защото споделянето на спомени не работи без докосване.
Обърнах лице настрани,така че да не мога да го виждам гол и готов,защото все още усещах спомена от това да го чувствам в тялото си,тялото на Рейна.Една ръка докосна голата ми ръка и прилива на спомени този път беше поразителен.аз бях там.
Той изпълни устата ми,гърлото ми,дойде в устата ми в разлив от дебела топлина,а с тялото си трепереше и се бореше,зъби се забиха в нежната плът и ние го изядохме.Кръв се проля отгоре и Рейна се къпеше в нея.
Освободих се и крещях,крещене, и някой друг крещеше.Беше Грегорий.За една увасяваща секунда отворих очи,заяото спомена беше толкова силен,немога да направя разлика мевру него и реалността.Но щом можех да виждам отново,той беше цял,крещящ на страна от мен,от споделения спомен.Защото това беше една от дарбите на Рейна,способността да споделяш ужаса.
Все още можех да усетя плътността на месо в устата си,вкуса на кръвта и други плътни неща.Изпълзях до парапета,избутах се нагоре и загубих всичко,което бях яла през деня.
Някой дойде зад мен и аз сложих ръка,главата ми все още висеше в тъмнина през парапета
-Не ме докосвай.
-Анита,Мърл е.Натаниел каза,че никой който е споделял...-той се поколеба-моменти със старата лупа неможе да те докосва.Аз не я познавах.Тя немове да те нарани чрез мен.
Държах главата си в ръце.Чувствах се скякаш ще се разпадна.
-Той е прав.
Хватката му около раменете ми беше колеблива,като думите му.Отблъснах се от парапета и света заплува Мърл ме хвана,задържа ме към гърдите си.
-Всичко е наред.
-Все още мога да усетя вкуса на месо и кръв и...О Боже!Боже!-изкрещях но не помогна не и за това.Мърл ме задържа към гърдите му,стегнато,ръцете ми от двете ми страни,в случай,че се опитам да се нараня.
Изкрещях безмълвно отново и отново,сякаш мога да изкрещя спомена извън мен.Всеки път ,когато си поема дъх можех да чуя как Мърл шепти
-Всичко е наред,всичко е наред,Анита,всичко е наред.
Но не беше наред.Това което Рейна просто ми показа,никога няма да бъде наред.Мърл ме отнесе до банята и аз не протестирах.Калеб намокри кърпа и я постави на челото ми,без да каже и една дразнеща дума.Малко чудо,но не това от което се нувдаехме.



Върнете се в началото Go down
 
30 Глава
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1 Глава
» 16 Глава
» 32 Глава
» 49 глава
» 65 Глава

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Laurell K. Hamilton BG ::  :: Преводи :: Превод на книги :: Преводи :: Книга 10 "Окованият нарцис"-
Идете на: