Laurell K. Hamilton BG
Добре дошли във форума посветен на Лоръл К. Хамилтън.
Laurell K. Hamilton BG
Добре дошли във форума посветен на Лоръл К. Хамилтън.
Laurell K. Hamilton BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laurell K. Hamilton BG

Този форум е за Лоръл К. Хамилтън. Очарователната авторка която преплита по уникален начин митовете с реалността.
 
ИндексIndexПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
61 Глава Ddnnsd10
61 Глава Ddd_dd10
61 Глава Ndndnd10
61 Глава Dodund10
61 Глава Dddd10
61 Глава Dndnn10
61 Глава 110
61 Глава 210
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
CURRENT MOON
Top posters
la_amour
61 Глава I_vote_lcap61 Глава I_voting_bar61 Глава I_vote_rcap 
buffy_93
61 Глава I_vote_lcap61 Глава I_voting_bar61 Глава I_vote_rcap 
bibsityY
61 Глава I_vote_lcap61 Глава I_voting_bar61 Глава I_vote_rcap 
krasy
61 Глава I_vote_lcap61 Глава I_voting_bar61 Глава I_vote_rcap 
devil
61 Глава I_vote_lcap61 Глава I_voting_bar61 Глава I_vote_rcap 
kami90
61 Глава I_vote_lcap61 Глава I_voting_bar61 Глава I_vote_rcap 
Райс
61 Глава I_vote_lcap61 Глава I_voting_bar61 Глава I_vote_rcap 
Nuriko
61 Глава I_vote_lcap61 Глава I_voting_bar61 Глава I_vote_rcap 
Lady Winchester
61 Глава I_vote_lcap61 Глава I_voting_bar61 Глава I_vote_rcap 
maq94
61 Глава I_vote_lcap61 Глава I_voting_bar61 Глава I_vote_rcap 
Latest topics
» Коментари
61 Глава EmptyСря 8 Яну 2014 - 22:10 by kduxuen

» Епилог (66 Глава)
61 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:38 by la_amour

» 65 Глава
61 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:29 by la_amour

» 64 Глава
61 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 6:06 by la_amour

» 63 Глава
61 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 5:44 by la_amour

» 62 Глава
61 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 5:22 by la_amour

» 61 Глава
61 Глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:43 by la_amour

» 60 глава
61 Глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:32 by la_amour

» 59 глава
61 Глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 7:56 by la_amour

Facebook

 

 61 Глава

Go down 
АвторСъобщение
la_amour
Admin
la_amour


Брой мнения : 1123
Points : 6995
Join date : 30.11.2010
Age : 30
Местожителство : София

61 Глава Empty
ПисанеЗаглавие: 61 Глава   61 Глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:43

Превод: Nuriko
Редакция: la_amour
61 Глава
Бахтус в действителност не знаеше кой знае колко. Нарцис им бе представил новия джентълмен, Химера и те изглежда да си прекарват страхотно заедно. Ако не истинска любов, то грубата размяна, която и двамата искаха. Тогава Нарцис изчезнал в една от стаите и не излязъл повече. За двадесет и четирите часа, който хиените си мислили, че е просто секс, но след това те престанали да вярват на думите на Химера, че Нарцис е добре. Аякс бе успял да влезе вътре и тогава нещата се влошили.
-Аякс ни каза, че Нарцис бива измъчван, наистина измъчван.
-Защо не сте се опитали да го спасите? – попитах.
-Химера дойде със собствените си бодигардове. Те взеха... – Бахтус бе спрял и бори за да поеме дълбоко дъх, все едно нещо в него го болеше. – Ти не знаеш какво сториха на хората ни. Не знаеш какво ни заплашиха ако ги провалим.
-Кажи ни, тогава ще знаем. – казах.
-Срещала ли си Аякс? – попита.
Кимнах.
-Те отрязаха ръцете и краката му и изгориха краищата, така че раните да не заздравеят. Химера каза, че са го затворили в метална кутия и го вадят само при специални случай.
Бахтус се задави, не бях сигурна дали е от раните или ужас.
Боби Лий каза:
-Толкова е разстроен, че не мога да кажа дали лъже или не, но мисля, че казва истината.
Гласът му бе малко дрезгав, все едно вижда образите в главата си, който аз се опитах много сериозно да не си представя. Напоследък станах по-добра просто да отказвам на въображението си да ми се изплъзне. Може би имаше нещо общо с това да бъда социопат; ако е така, поздрав за деменцията. Седях там в джипа, умът ми внимателно изпразнен, не видимо. Боби Лий изглеждаше зле.
-Колко бодигарда има Химера там? – попитах.
-Около двадесет и пет, преди да почнеш да ги убиваш.
-Мислех, че има близо петстотин от вас момчета. Как може двадесет и пет мъже да ви контролират.
Бахтус ме погледа с пронизващи очи.
-Ако някой държи твоя Улфрик, Ричард и откъсваше парчета от него, измъчвайки го, не би ли направила всичко да го спасиш.
Останах мълчалива и помислих върху това. Дадох възможно най-верният отговор, който имах.
-Не знам. Би зависило от това какво “всичко” значи. Виждам какво искаш да кажеш, но защо просто не ги надвихте?
Бахтус се подпря на едната страна на джипа. Натаниел взе един завой твърде бързо и Бахтус се опита да се хване за нещо да не се плъзне. Подадох му ръка, хванах го и той изглеждаше едновременно благодарен и несигурен. Продължи да държи ръката ми и направих добър очен контакт.
-Ние нямаме алфи. Аякс и Одисей бяха следващите по командване и веднъж щом те започнаха да режат Аякс, Одисей ни каза да правил каквото ни кажат – той стисна ръката ми, не твърде силно. – Останалите от нас не са водачи, Анита. Нашите алфи ни казаха да сътрудничим на Химера. Ние следваме, това е, това е всичко. Трябва ни алфа с план.
Очите ми се разшириха.
-Какво искаш да кажеш, Бахтус?
Той ме придърпа по близо до себе си с нашите хванати ръце.
-Все още има почти сто и петдесет хиени в добра форма. Един Господ знае какво те правят на затворниците сега, когато се провалихме.
-Защо те искат мис Блейк? – попита Боби Лий.
-Химера те иска за партньорка.
Това ме накара да повдигна вежди.
-За какво говориш?
-Той наистина се вдървява, когато ти си намесена. Не знам защо.
Опитах се да отдръпна ръката си от хватката на Бахтус, но той ме задържа.
-Той се опита да ме убие поне два пъти. Това не ми звучи много приятелско.
-Той те искаше мъртва, сега не те иска, не знам защо. Химера е луд, не му е нужна причина да си промени мнението – погледна ме, все още държейки ръката ми. – Моля те, помогни ни.
-Можеш ли да гарантираш, че другите хиени ще последват мис Блейк. – попита Боби Лий.
Бахтус погледна надолу, хватката му отслабна, после се стегна, той погледна отново нагоре.
-Знам, че ако имахме алфи, това би устояло за всички ни, бихме премахнали тези типове досега. Но Одисей обича Аякс, наистина го обича. Той не знае какво да направи.
-Ами Нарцис? Все още не е размекнат относно Химера, нали? – казах.
-Но, но единственият път, когато ни бе позволено да видим Нарцис, той бе окован.
-Нарцис има репутация – каза Боби Лий, - да бъде кораво копеле. Не мисля, че би се преобразил заради тях.
Бахтус сви рамене и най-накрая пусна ръката ми.
-Не знам – каза хиената, - но не можа да ни каже да ги нападнем. От това, което знам Химера може да му е влез езика. Той направи това на Дионис, моя... любовник – той се прегърна, глава надолу, очи затворени. – Той ми даде езика в кутия обвита с панделка.
Веднъж ми бе давана кутия с човешки части, принадлежащи на човек, за когото ме е грижа. Убих тези, който ги бяха наранили, убих ги всичките. Но вредата направена на приятелите ми бе постоянна. Нищо, което можех да поправя, защото те бяха хора; на тях не им зарастват изгубени части.
Бахтус продължи да държи очите си затворени, лицето му бе спокойно, все едно се държи страна, боейки се да загуби контрол.Не знаех какво да каза в лицето на болката му. Как стана така че от опитвайки се да го убия сега го съжалявах? Може би е нещо момичешко или може би съм била свръх социална като дете. Каквато и да бе причината, открих се да искам да му помогна, но не искайки да рискувам никой от моите хора. Крис бе мъртъв на пода на Окования Нарцис. Не познавах Крис отдавна; загубата му не бе голяма за мен, просто не бе. Но ако влезех там със сила, рискувах хората за който ще тъжа.
Все пак...
-Можеш ли да нарисуваш план на клуба, отбележи къде всички биват държани?
Той отвори очите си, бе изненадан, сълзите, който бе задържал досега паднаха по бузите му, забравени.
-Ще ни помогнеш?
Свих рамене, бе ми неудобно от облекчението в очите му.
-Още не съм сигурна, но не боли да открием пред какво сме изправени.
Бахтус отново взе ръката ми, притискайки я до бузата си. Първоначално си помислих, че ще е някакъв поздрав на хиените, но той леко целуна ръката ми и я пусна.
-Благодаря ти.
-Не ми благодари, Бахтус, все още не ми благодари.
Не казах гласно, че ако клубът е твърде труден за превземане и ще коства много животи, няма да го направя. Задържах го за себе си, защото той можеше да лъже, правейки го по-лесно. Човекът, който той обича бива измъчван. Хората ще направят много неща за човека, който обичат, дори глупави неща.
Върнете се в началото Go down
https://laurellhamilton.bulgarianforum.net
 
61 Глава
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11 Глава
» 28 Глава
» 44 Глава
» 12 Глава
» 29 Глава

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Laurell K. Hamilton BG ::  :: Преводи :: Превод на книги :: Преводи :: Книга 10 "Окованият нарцис"-
Идете на: