Laurell K. Hamilton BG
Добре дошли във форума посветен на Лоръл К. Хамилтън.
Laurell K. Hamilton BG
Добре дошли във форума посветен на Лоръл К. Хамилтън.
Laurell K. Hamilton BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laurell K. Hamilton BG

Този форум е за Лоръл К. Хамилтън. Очарователната авторка която преплита по уникален начин митовете с реалността.
 
ИндексIndexПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Епилог (66 Глава) Ddnnsd10
Епилог (66 Глава) Ddd_dd10
Епилог (66 Глава) Ndndnd10
Епилог (66 Глава) Dodund10
Епилог (66 Глава) Dddd10
Епилог (66 Глава) Dndnn10
Епилог (66 Глава) 110
Епилог (66 Глава) 210
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
CURRENT MOON
Top posters
la_amour
Епилог (66 Глава) I_vote_lcapЕпилог (66 Глава) I_voting_barЕпилог (66 Глава) I_vote_rcap 
buffy_93
Епилог (66 Глава) I_vote_lcapЕпилог (66 Глава) I_voting_barЕпилог (66 Глава) I_vote_rcap 
bibsityY
Епилог (66 Глава) I_vote_lcapЕпилог (66 Глава) I_voting_barЕпилог (66 Глава) I_vote_rcap 
krasy
Епилог (66 Глава) I_vote_lcapЕпилог (66 Глава) I_voting_barЕпилог (66 Глава) I_vote_rcap 
devil
Епилог (66 Глава) I_vote_lcapЕпилог (66 Глава) I_voting_barЕпилог (66 Глава) I_vote_rcap 
kami90
Епилог (66 Глава) I_vote_lcapЕпилог (66 Глава) I_voting_barЕпилог (66 Глава) I_vote_rcap 
Райс
Епилог (66 Глава) I_vote_lcapЕпилог (66 Глава) I_voting_barЕпилог (66 Глава) I_vote_rcap 
Nuriko
Епилог (66 Глава) I_vote_lcapЕпилог (66 Глава) I_voting_barЕпилог (66 Глава) I_vote_rcap 
Lady Winchester
Епилог (66 Глава) I_vote_lcapЕпилог (66 Глава) I_voting_barЕпилог (66 Глава) I_vote_rcap 
maq94
Епилог (66 Глава) I_vote_lcapЕпилог (66 Глава) I_voting_barЕпилог (66 Глава) I_vote_rcap 
Latest topics
» Коментари
Епилог (66 Глава) EmptyСря 8 Яну 2014 - 22:10 by kduxuen

» Епилог (66 Глава)
Епилог (66 Глава) EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:38 by la_amour

» 65 Глава
Епилог (66 Глава) EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:29 by la_amour

» 64 Глава
Епилог (66 Глава) EmptyПет 14 Сеп 2012 - 6:06 by la_amour

» 63 Глава
Епилог (66 Глава) EmptyПет 14 Сеп 2012 - 5:44 by la_amour

» 62 Глава
Епилог (66 Глава) EmptyПет 14 Сеп 2012 - 5:22 by la_amour

» 61 Глава
Епилог (66 Глава) EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:43 by la_amour

» 60 глава
Епилог (66 Глава) EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:32 by la_amour

» 59 глава
Епилог (66 Глава) EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 7:56 by la_amour

Facebook

 

 Епилог (66 Глава)

Go down 
АвторСъобщение
la_amour
Admin
la_amour


Брой мнения : 1123
Points : 6994
Join date : 30.11.2010
Age : 30
Местожителство : София

Епилог (66 Глава) Empty
ПисанеЗаглавие: Епилог (66 Глава)   Епилог (66 Глава) EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:38

Превод: Nuriko
Редакция: la_amour
Епилог
Ричард ме направи свой Болверк. Но повече не му бях приятелка. Дори не бях сигурно дали съм разстроена от това. Той е свободен да си намери друга лупа, макар да не съм сигурна дали глутницата ще се съгласи с него; те изглежда ме харесваха. Като Болверк на кланът Тронус Роки, първата ми делова заповед бе да екзекутирам Якоб. Парис бе все още жива по настояване на Ричард. Мисля, че е грешка, но той е Улфрик. Ох, добре.
Не станах космата при пълнолунието. Очевидно, Жан-Клод бе прав относно леопардите да са моето животно да призовавам, както и Деймиън да ми е вампирски слуга. Получих сили на вампир господар. Иди го проумей.
Хората змии и Марко умряха по време на битката. Останалите от хората на Химера се присъединиха към техните животински груби. Имаме превръщаческа коалиция за подобни разбирателството между групите. Аз към директор, макар да се опитах да не бъда. Мика и неговия пард остана в града.
Мика и аз се срещаме, ако наричаш споделянето на легло и дома ми срещане. Но не съм оставила Жан-Клод. Срещам се и с двамата. Аз съм човешкия слуга на Жан-Клод и не мога повече да крия това. Жан-Клод също не бе ужасен от стореното от мен на Орландо Кинг. Той бе доволен. Доволен, че сме спечелили, доволен, че всички оцеляхме. Той и Мика изглежда се разбират добре, засега. Продължавам да очаквам и последната капка да падне и целия ад да се разтвори между тях, но дотук добре.
Спасихме Джоузеф, лъвският Рекс и жена му е все още бременна, четвърти месец и продължава. Нарцис се оказа хермафродит и той е бременен, също. Не съм сигурна, че Нарцис трябва да се размножава, особено като се знае кой е бащата, но не е мой избора.
Кралят на кобрите и синът му бяха мъртви. Убити след като Химера ги бе пречупил и двамата.
Събудих се притисната между Мика и Натаниел. Не можех да храня ardeur от същия човек всеки ден, дори и от ликантроп. Затова казват, че сукубите и инкубите убиват жертвите си. Можеш буквално да обичаш някой до смърт. Така че, се храня от Мика и Натаниел. Мика като мой Нимир-Радж и Натаниел като мой pomme de sang. Не, нямам сношение с Натаниел. И двамата изглеждат доволни от подредбата, макар аз да съм все още малко шашната от това. Все още се надявал ardeur да е временен.
Хората на Бела Морт се свързаха с Жан-Клод. Те преговаряха за Мюзет, един от лейтенантите на Бела, да дойде на посещение. Споменаването на името на Мюзет накара Ашър и Жан-Клод да побелеят.
Рони бе ужасена, че за малко да умра, но това не я направи по благоразумна относно любовният ми живот. Върнахме се обратно към почти никакво виждане една друга. Може би Мика можеше да бъде моя нов партньор за тренировка, без задни помисли.
Все още обичам Ричард, но това нямаше значение. Той не можеше да приеме каквото е и каквото съм аз. Никой от нас не можеше да промени природата си и аз дори вече не искам. Мика ме приема такава каквото съм, цялата. Той ме обича, от колекцията ми от играчки пингвини до студенокръвната практичност. Нямаше нищо против тела по земята и нито пък Жан-Клод. Надявах се един ден Ричард да се помири със себе си, но вече не бе наистина мой проблем. Щях да пазя глутницата с или без него.
А за останалото, ако се събудя сред копринени чаршафи, знаех, че съм у Жан-Клод. Ако се събудих в чисто памучни чаршафи, си бях у дома. Но където и да бях, Мика бе до мен. Заспивах срещу гладката му топлина, дишайки медената сладост на кожата му. Понякога чаршафите миришеха на одеколона на Жан-Клод, друг път не. Понякога тялото на Мика имаше два чисти зъбни отпечатъка и чувствах Жан-Клод в ковчега си, лягайки си за деня, доволен и добре нахранен, пълен с моя секс и кръвта на Мика. Животът е добър, дори да си мъртъв.
Край
Върнете се в началото Go down
https://laurellhamilton.bulgarianforum.net
 
Епилог (66 Глава)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Laurell K. Hamilton BG ::  :: Преводи :: Превод на книги :: Преводи :: Книга 10 "Окованият нарцис"-
Идете на: