Laurell K. Hamilton BG
Добре дошли във форума посветен на Лоръл К. Хамилтън.
Laurell K. Hamilton BG
Добре дошли във форума посветен на Лоръл К. Хамилтън.
Laurell K. Hamilton BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laurell K. Hamilton BG

Този форум е за Лоръл К. Хамилтън. Очарователната авторка която преплита по уникален начин митовете с реалността.
 
ИндексIndexПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
33 Глава Ddnnsd10
33 Глава Ddd_dd10
33 Глава Ndndnd10
33 Глава Dodund10
33 Глава Dddd10
33 Глава Dndnn10
33 Глава 110
33 Глава 210
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
CURRENT MOON
Top posters
la_amour
33 Глава I_vote_lcap33 Глава I_voting_bar33 Глава I_vote_rcap 
buffy_93
33 Глава I_vote_lcap33 Глава I_voting_bar33 Глава I_vote_rcap 
bibsityY
33 Глава I_vote_lcap33 Глава I_voting_bar33 Глава I_vote_rcap 
krasy
33 Глава I_vote_lcap33 Глава I_voting_bar33 Глава I_vote_rcap 
devil
33 Глава I_vote_lcap33 Глава I_voting_bar33 Глава I_vote_rcap 
kami90
33 Глава I_vote_lcap33 Глава I_voting_bar33 Глава I_vote_rcap 
Райс
33 Глава I_vote_lcap33 Глава I_voting_bar33 Глава I_vote_rcap 
Nuriko
33 Глава I_vote_lcap33 Глава I_voting_bar33 Глава I_vote_rcap 
Lady Winchester
33 Глава I_vote_lcap33 Глава I_voting_bar33 Глава I_vote_rcap 
maq94
33 Глава I_vote_lcap33 Глава I_voting_bar33 Глава I_vote_rcap 
Latest topics
» Коментари
33 Глава EmptyСря 8 Яну 2014 - 22:10 by kduxuen

» Епилог (66 Глава)
33 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:38 by la_amour

» 65 Глава
33 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:29 by la_amour

» 64 Глава
33 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 6:06 by la_amour

» 63 Глава
33 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 5:44 by la_amour

» 62 Глава
33 Глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 5:22 by la_amour

» 61 Глава
33 Глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:43 by la_amour

» 60 глава
33 Глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:32 by la_amour

» 59 глава
33 Глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 7:56 by la_amour

Facebook

 

 33 Глава

Go down 
АвторСъобщение
la_amour
Admin
la_amour


Брой мнения : 1123
Points : 7011
Join date : 30.11.2010
Age : 30
Местожителство : София

33 Глава Empty
ПисанеЗаглавие: 33 Глава   33 Глава EmptyНед 25 Дек 2011 - 12:17

Превод: la_amour


33 Глава
Замръзнах обвила с ръце лицето на Натаниел, тялото му между краката ми, като бе почти напълно скрит от масата. Знаех как изглеждаше, аз току що изправила се след като съм го целувала. Не бях сигурна че мога да обясня ситуацията, така че Ричард да остане доволен. До колкото ми е известно Ричард все още не знаеше за ardeur , а точно сега не исках да му обяснявам.
Положих още една нежна целувка на челото на Натаниел и се облегнах назад. Нямаше да се държа все едно съм направила нещо грешно, когато не съм. Натаниел разбра какво правех и положи глава отново в скута ми, което усетих го правеше невидим от вратата, масата криеше какво прави.
Ричард влезе в кухнята като някакво разгневено животно, силата му се удряше срещу кожата ми. Застана, където можеше да види как Натаниел е положил буза на бедрото ми, гледащ към високият мъж, който се беше надвесил над нас.
Джамил и Шанг Да бяха останали на вратата. Те бяха добри бодигарди, но има неща от които бодигардите не могат да те опазят. Усетих как лицето ми става неутрално, празно, леко развеселено.
-Успокоявах един от леопардите си, нещо нередно в това?
-Изглежда доста успокоен-каза Ричард, достатъчно благ, но силата му удряше, като да отвориш вратата насред буря.
Облизах устните си. Трябваше рано или късно да му обясня за ardeur и тъй като сега се нуждаех от помощта му за Грегорий, тази вечер вероятно бе правилната.
-С Натаниел обсъждахме някои странични ефекти от сливането на белезите.
-Имаш предвид ardeur-каза той. Бях изненадана и го оставих да се види.
-Кой ти каза?
-Жан Клод сметна че трябва да знам. Окуражи ме да дойда и да бъда тук за теб тази сутрин.
-И ти отвърна? – задържах гласът си толкова неутрален, колкото можех, но не бе толкова неутрален колкото исках да бъде.
-Не позволявам на него, нито на Ашър или на някой друг от тях, да се храни от мен, независимо дали е кръв или нещо друго. Не виждам защо трябва да променям правилото само защото си ти и защото е секс вместо кръв.
-Той обясни ли ти , че ако не се храня от теб, все пак ще трябва да се нахраня от някого?
-Винаги го има твоят Нимир-Радж – увереността в гласът му бе толкова плътна че можеш да вървиш по нея.
-Мика бе извикан по работа на парда си.
-Мислиш че няма да се върне до сутринта, така че да можеш да го чукаш? Аз мисля че ще се върне.
Гледах нагоре към него, все още седяща сред горещата му сила и ясното му физическо присъствие. Ричард бе един от тези мъже, който не изглеждат големи, докато не се ядосат. Сега изглеждаше голям, а аз не бях впечатлена. Започнах да галя косата на Натаниел и той се намести по-удобно между краката ми, оставяйки напрежението да напусне тялото му.
-Ти ме заряза, помниш ли?
-За пръв път го изчука, преди или след като те зарязах?
Трябваше да се замисля за секунда две.
-След това.
-Оплакваше загубата ми, колко, половин секунда?
Усетих червенината да се изкачва по лицето ми. Бях извън границите на морала, а обяснението че ardeur беше виновен нямаше да задоволи Ричард.
-И тримата бяхме нужни, за да се вкараме в тази каша, така че не го прави по-трудно.
-Нямаш ли предвид четиримата, или вече сме петима?
Трябва да съм изглеждала толкова недоумяваща колкото се чувствах.
-Не знам за какво говориш. - Той грабна масата и я избута назад. Натаниел остана свит в краката ми и просто гледаше нагоре към него. Така и не получих пистолета си обратно от плъхолаците. Бях получила ножовете си, но не исках наистина да порежа Ричард, не за това, не все още. Не можех да се боря с Ричард с празни ръце, не и да спечеля, така че единствената ми опция бе да седя, да изглеждам перфектно спокойно и да му покажа с изражението си като какъв кучи син се държи. Той избута масата отново, карайки дървото да изпищи, след което коленичи до Натаниел и издърпа дългата му коса назад. Оголи гърба му и се загледа в белезите от ухапване.
-Това ли е всичко? – попита, гласът му изпълнен с гняв, силата му изпълваше стаята дотолкова, че бе сякаш си сред кипяща вода, нивото й до брадата ми и продължаваше да се вдига.
-Не. – отвърнах.
Той грабна задната част на шортите на Натаниел и дръпна, движението бе толкова рязко че цялото тяло на Натаниел се придвижи с него. Чух копчетата от шортите да трополят по пода. Ричард дръпна надолу боксерките му, гледаше белезите от ухапване, които продължаваха по-надолу. Наведе се над Натаниел, не точно го докосваше, но беше като някакво огромно присъствие и усетих как Натаниел се свива срещу мен. Ричард изсъска в ухото му:
-Тя направи ли ти свирка? Добра е в това.
-Това е достатъчно Ричард.
Натаниел отговори:
-Не.
-Толкова си уплашен, че не мога да кажа дали лъжеш или не. – Грабна шепа от косата на Натаниел и го дръпна назад, издърпвайки го на разстояние от мен. Един от ножовете на китките ми бе в ръката ми и не си спомнях да съм го вадела. Острието бе притиснато срещу дългата линия на вратът на Ричард и дори аз останах без дъх от бързината, с която го направих. Трябва да е било размазано движение. Не бе човешка бързина. Всичко замръзна. Шанг Да и Джамил влязоха в стаята, притиснах острието по-близо до кожата на Ричард.
-Не се намесвайте момчета.
Срещнах погледа на Ричард и открих че очите му бяха станали вълчи – кехлибарени.
-Пусни го Ричард – Гласът ми беше тих, но сякаш изпълваше стаята.
-Няма да ме убиеш заради това – неговият глас също беше тих, внимателен.
-Да те убия? Не. Но да пусна кръв? О да.
-Нужен съм ти за да спасиш Грегорий.
Можех да усетя пулса му биещ срещу върха на ножа.
-Няма да те оставя да нараниш Натаниел, за да спася Грегорий.
Захвата му, върху косата на Натаниел, всъщност се стегна и аз притиснах върха достатъчно, че да се покаже първата капка кръв.
-Щеше ли да си толкова разстроена ако не беше Натаниел? – попита той.
-Това е последното предупреждение, което някога ще ти дам Ричард. Никога отново не докосвай някой от моите хора.
-Или какво? Ще ме убиеш? Не мисля че ще го направиш.
В този момент разбрах, че ако не съм готова да го убия, не притежавах заплаха. А аз наистина не исках да го убия, не и за това, не все още.
Дръпнах ножа от вратът му и го гледах как се отпуска, напрежението напускаше тялото му, ръката му все още в косата на Натаниел. Действах без да мисля и бях достатъчно бърза, че ножа проряза горната част на ръката му преди той да реагира. Отдръпна се, изправи се на крака и направи крачка назад, притискайки длан срещу кървящата рана. Прореза бе по-дълбок от колкото исках, защото бързах. Кръв потече между пръстите му. Джамил и Шанг Да влязоха още по-навътре в стаята.
Изправих се и издърпах Натаниел с мен, докато той дърпаше боксерките си, за да се покрие. Поставих френската врата зад нас.
-Никога няма да вдигаш ръка в гнева си срещу леопардите ми, Ричард, ти или някой от твоите вълци.
Джамил помогна на Ричард да притисна кърпата към раната. Шанг Да бе отишъл за д-р Лилиян.
-Би ти послужило за урок ако просто си тръгна и оставя теб и твоите леопарди да се погрижите за себе си.
-Ще оставиш Грегорий да оглушее завинаги или умре, защото сме се скарали? Той е в опасност защото ти не можеш да контролираш темперамента и вълците си.
-Вината е моя, правилно, всичко е по моя вина.
Просто го гледах, Натаниел зад мен, кървавият нож все още в ръката ми. Ричард се изсмя, но звукът звучеше повече болезнен от колкото щастлив.
-Провалих всичко тази вечер. – Изгледа ме, имаше нещо сурово на лицето му, което не беше свързано със звяра, а просто със способността да чувстваш. Гняв, болка толкова дълбока че бе като пропаст.
-Ще ти помогна да спасиш Грегорий, тъй като си права, вината е моя. Ще преглътна това – той вдигна наранената си ръка, докато Джамил все още я държеше – защото отново си права, аз нямам право да докосвам хората ти. Аз не бих те оставил да нараниш един от моите вълци.
Д-р Лилиян влезе, видя ситуацията и започна да се кара, че се държим като деца, които не могат да си играят заедно без да правят глупости.
-Ще са му нужни шевове, и двамата се засрамете.
Ричард се бе взрял над главата й, докато тя почистваше раната. Не мисля че гледаше мен, а по скоро Натаниел. Ревнуваше дълбоко, по начин по който не би трябвало. Какво му бе казал Жан Клод за ardeur и за Натаниел, и за това което направихме всички ние в цирка? Жан Клод нямаше наистина да излъже, но може да накара нещата да звучат по-зле, ако така му е удобно. Но за какво му е да кара Ричард да ревнува от Натаниел? За това, трябва да попита Жан Клод. Имам време докато зашият Ричард.
Върнете се в началото Go down
https://laurellhamilton.bulgarianforum.net
 
33 Глава
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5 Глава
» 21 Глава
» 38 Глава
» 54 глава
» 6 Глава

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Laurell K. Hamilton BG ::  :: Преводи :: Превод на книги :: Преводи :: Книга 10 "Окованият нарцис"-
Идете на: