Laurell K. Hamilton BG
Добре дошли във форума посветен на Лоръл К. Хамилтън.
Laurell K. Hamilton BG
Добре дошли във форума посветен на Лоръл К. Хамилтън.
Laurell K. Hamilton BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laurell K. Hamilton BG

Този форум е за Лоръл К. Хамилтън. Очарователната авторка която преплита по уникален начин митовете с реалността.
 
ИндексIndexПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
56 глава Ddnnsd10
56 глава Ddd_dd10
56 глава Ndndnd10
56 глава Dodund10
56 глава Dddd10
56 глава Dndnn10
56 глава 110
56 глава 210
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
CURRENT MOON
Top posters
la_amour
56 глава I_vote_lcap56 глава I_voting_bar56 глава I_vote_rcap 
buffy_93
56 глава I_vote_lcap56 глава I_voting_bar56 глава I_vote_rcap 
bibsityY
56 глава I_vote_lcap56 глава I_voting_bar56 глава I_vote_rcap 
krasy
56 глава I_vote_lcap56 глава I_voting_bar56 глава I_vote_rcap 
devil
56 глава I_vote_lcap56 глава I_voting_bar56 глава I_vote_rcap 
kami90
56 глава I_vote_lcap56 глава I_voting_bar56 глава I_vote_rcap 
Райс
56 глава I_vote_lcap56 глава I_voting_bar56 глава I_vote_rcap 
Nuriko
56 глава I_vote_lcap56 глава I_voting_bar56 глава I_vote_rcap 
Lady Winchester
56 глава I_vote_lcap56 глава I_voting_bar56 глава I_vote_rcap 
maq94
56 глава I_vote_lcap56 глава I_voting_bar56 глава I_vote_rcap 
Latest topics
» Коментари
56 глава EmptyСря 8 Яну 2014 - 22:10 by kduxuen

» Епилог (66 Глава)
56 глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:38 by la_amour

» 65 Глава
56 глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 7:29 by la_amour

» 64 Глава
56 глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 6:06 by la_amour

» 63 Глава
56 глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 5:44 by la_amour

» 62 Глава
56 глава EmptyПет 14 Сеп 2012 - 5:22 by la_amour

» 61 Глава
56 глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:43 by la_amour

» 60 глава
56 глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 8:32 by la_amour

» 59 глава
56 глава EmptyЧет 13 Сеп 2012 - 7:56 by la_amour

Facebook

 

 56 глава

Go down 
АвторСъобщение
la_amour
Admin
la_amour


Брой мнения : 1123
Points : 7011
Join date : 30.11.2010
Age : 30
Местожителство : София

56 глава Empty
ПисанеЗаглавие: 56 глава   56 глава EmptyПон 10 Сеп 2012 - 11:29

Превод: Nuriko
Редакция: la_amour
56 глава
Отговорът, разбира се, бе никой, но накрая решихме кой да бъде първата жертва. Щях да бъда много безполезна при обсъждането, защото щях да поставя себе си първа на линия. Никога не карай друг да прави нещо, което не би сторил сам на себе си. Но Ашър посочи, че не мога да бъда първо ядене ако има някакъв шанс да съм господар на Деймиън. Така че те решиха между себе си и Зейн остана прав до ковчега.
Всички освен мен имаха извадено оръжие с куршум в цевта. Имах нужда от ръцете си, за да предпазя от отхапване някоя част от тялото си. Като се замисля, не се справих много с описанието на тази задача също. Но не бе това да гледам бледия гръб на Зейн, докато освобождаваше ковчега, което ме притесняваше, а бе да гледам лицето на Чери, докато тя го гледаше да го прави. Толкова много страх за нечия сигурност, важността на едно друго същество означава, че за нея също бе любов. Те се обичаха и той щеше да заплаче, заплаче за помощ и освободи мършоядните птици да ядат и ядат, и ядат.
Капакът на ковчега бе наполовина отворен, когато Зейн се дръпна напред и бледи ръце се появиха около него, държейки го. Кръвта опръска белия сатен на ковчега, пръскайки над раменете на Зейн и единственото, което виждахме от Деймиън бяха бледи ръце около гърба на Зейн. Нямаше място за изстрел.
Някой изкрещя. Мисля, че бе Чери. Бях извадила оръжието си, но нямаше как да стрелям без първо да убие Зейн. Мика и Мърл бяха при ковчега, опитвайки се да освободят Зейн. Зейн падна назад, гърлото му имаше голяма рана и нещо, което бе само кървави зъби и дива червена коса сграбчи Мърл и обви около него, разкъсвайки врата на големия мъж. Плъхолаците и Ашър останаха назад, очаквайки чист изстрел, но нямаше да има един, не и преди някой да умре.
Придвижих се напред, опитвайки се да избутам Мика от пътя си, докато притискам оръжието си към лицето на Деймиън, но Мика се опитваше да махне вампира от Мърл и в борбата не можех да държа оръжието си здраво. Дулото се плъзна в кръвта срещу кожата на Деймиън и изведнъж зелените очи се обърнаха към мен и вътре нямаше нищо освен глад. Деймиън вече бе мъртъв. Аз просто още не бях натиснала спусъка.
Тогава бе върху мен, по-бързо отколкото можех да видя. Бях притисната към белия сатен на ковчега, бедрата и краката ми стърчаха. Не се запъти към врата ми; заби зъби в горната част на гърдите ми. Изкрещях през болката и притиснах дулото на Браулинга към темето му.
Ашър крещеше:
- Не стреляй, ще удариш Анита!
Отново извиках и трябваше да сменя ъгъла на оръжието, защото ако натиснах сега спусъка, куршумът щеше да мине през гърдите му в моите. Преместих оръжието, докато той пиеше от мен. Пръстите ми се притисна към спусъка, докато той повдигна зелените си очи към мен. Гледах очите му да се пълнят със знание, интелигентност – с личността му. Той повдигна устата си от гърдите ми. Изглеждаше уплашен.
- Анита, какво става? – изглежда виждаше окървавения ми гръден кош за първи път и очите му се разшириха. – Какво е станало с мен?
В момента, когато проговори, момента, когато в очите му имаше нещо друго освен чудовище, почувствах връзката помежду ни на място като перфектно настроена струна на арфа. Силата премина между нас като топла вода, изпълвайки го, изпълвайки мен и го придърпах надолу към себе си, кръвта ми още на устните му.
Чух Ашър да казва:
- Останете назад, всичко е наред, оставете я да довърши.
Прошепнах, докато придърпвах Деймиън към себе си:
- Кръв от кръвта, плът от плътта, дух от духа, моето сърце е твое.
И точно преди устните ни да се слеят и съдбата му да бъде предрешена, той прошепна:
- Да, о да.
Върнете се в началото Go down
https://laurellhamilton.bulgarianforum.net
 
56 глава
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4 Глава
» 20 Глава
» 37 Глава
» 53 Глава
» 5 Глава

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Laurell K. Hamilton BG ::  :: Преводи :: Превод на книги :: Преводи :: Книга 10 "Окованият нарцис"-
Идете на: